Koordynator ds. narzędzi dla danych podstawowych (praca hybrydowa)

Menu Reklama

logo eBielsk.pl

Strona główna

Ogłoszenia

Katalog firm

Atrakcje

Forum

FABRYKI MEBLI "FORTE" S.A. poszukują kandydatów na stanowisko:
Koordynator ds. narzędzi dla danych podstawowych (praca hybrydowa)
Miejsce pracy: Hajnówka

TWOJE ZADANIA:
tworzenie, utrzymanie i usprawnianie algorytmów sprawdzających poprawność danych podstawowych pochodzących z różnych systemów, m.in. SAP,
wsparcie jednostek biznesowych w procesie tworzenia standardów przygotowania i zarządzania danymi podstawowymi,
tworzenie raportów poprawności danych podstawowych,
dystrybucja raportów poprawności danych podstawowych do interesariuszy,
wspieranie właścicieli biznesowych w analizie raportów poprawności danych podstawowych,
inicjowanie i/lub wprowadzanie usprawnień dotyczących narzędzi wspierających zarządzanie danymi podstawowymi,
promowanie w organizacji korzyści wynikających ze standardów zarządzania danymi podstawowymi.

TWÓJ PROFIL:
ukończone studia wyższe, mile widziane związane z analizą danych lub informatyczne
2 - letnie doświadczenie w pracy z danymi podstawowymi,
doświadczenie we wdrażaniu rozwiązań organizacyjnych i technicznych w obszarze zarządzania danymi podstawowymi,
doświadczenie w przeprowadzaniu analiz procesów przepływu danych pomiędzy systemami, w aspekcie jakości i spójności danych w całej organizacji,
inicjowanie i monitorowanie działań w zakresie podnoszenia jakości danych przetwarzanych przez organizację,
znajomość języka angielskiego, poziom B1,
podstawowa znajomość środowiska SAP i MS Outlook,
dobra znajomość Excela, mile widziana znajomość Power Query, VBA,
dokładność oraz biegłość w pracy z dużą ilością danych,
umiejętności analityczne i pro- aktywność w rozwiązywaniu problemów,
samodzielność i wysokie umiejętności komunikacyjne,
umiejętność pracy w międzynarodowym środowisku.

KORZYŚCI:
praca w systemie hybrydowym,
dofinansowanie do firmowego, dwujęzycznego przedszkola z oddziałem żłobkowym "Żółty Słonik" dla dzieci pracowników w Ostrowi Mazowieckiej,
dofinansowania świąteczne 2 razy w roku,
bony noworoczne dla dzieci pracowników,
możliwość dołączenia do dodatkowej opieki medycznej Medicover,
płatny program poleceń pracowniczych,
atrakcyjne zniżki na zakup mebli.

Link do składania aplikacji: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=23affaab2f804e9b8cc42b6418ee3938

Zdjęcia

Ogłoszenia