Specjalista ds. wsparcia IT (praca stacjonarna)

Menu Reklama

logo eBielsk.pl

Strona główna

Ogłoszenia

Katalog firm

Atrakcje

Forum

FABRYKI MEBLI "FORTE" S.A. w Białymstoku poszukują kandydatów na stanowisko:

Poznaj powody, dla których warto aplikować:
Dostęp do bazy wiedzy w rozwiązywaniu problemów IT
Jasno sprecyzowany zakres obowiązków
Bezpośredni kontakt z klientem wewnętrznym
Miejsce pracy: Hajnówka

Twoje zadania:
Wsparcie użytkowników systemów komputerowych oraz rozwiązywanie zgłaszanych problemów technicznych zgodnie ze standardami firmy
Przygotowanie sprzętu dla użytkowników, w tym instalacja i konfiguracja oprogramowania (stacje robocze, laptopy, tablety, telefony oraz wszelkie peryferia),
Diagnozowanie zgłaszanych problemów zgodnie z obowiązującymi standardami lub przekazanie ich do drugiej linii wsparcia
Wdrażanie zaakceptowanych rozwiązań z obszaru cyberbezpieczeństwa
Rekomendowanie zmian w oparciu o zdobytą wiedzę w obszarze IT

Twój profil:
Doświadczenie we wsparciu lub utrzymaniu usług IT – warunek konieczny
Wykształcenie min. średnie, preferowane wyższe o kierunku informatyka lub pokrewne
Znajomość systemów operacyjnych z rodziny MS Windows oraz pakietu Office 365
Podstawowa wiedza z zakresu sieci WAN/LAN
Nastawienie na klienta wewnętrznego
Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym – minimum B2
Prawo jazdy kategorii B

Co oferujemy:
Dofinansowanie świąteczne - 2 razy w roku w ramach ZFŚS
Dofinansowanie do wypoczynku - wczasy pod gruszą
Bony noworoczne dla dzieci pracowników
Możliwość dołączenia do dodatkowej opieki medycznej Medicover
Płatny program poleceń pracowniczych
Możliwość nauki jęz. angielskiego i niemieckiego poprzez platformę online
Atrakcyjne zniżki na zakup mebli

Link do składania aplikacji: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=ada649e4560a4acd9bb2f35e0b3f737e

29 64 42 222

Ogłoszenia