Praca opiekuna lub opiekunki osób starszych

Menu Reklama

Strona główna

Ogłoszenia

Katalog firm

Atrakcje

Forum

Firma ROKITA CARE Katarzyna Rokita z siedzibą w Krakowie  jest dynamicznie rozwijającą się działalnością świadczącą usługi opiekuńcze.

Naszym głównym celem jest pomoc seniorom, którzy potrzebują wsparcia w życiu codziennym.

Mamy świadomość, że jest to możliwe tylko dzięki wykwalifikowanemu personelowi , któremu proponujemy współpracę w charakterze opiekuna lub opiekunki  osób starszych w Polsce.

Oferujemy:

- szeroki wybór ofert

- legalne i atrakcyjne  zatrudnienie

- elastyczne warunki współpracy

- opieka całodobowa lub na godziny

-bieżący kontakt z naszym koordynatorem

- ewentualne zakwaterowanie i wyżywienie w domu Podopiecznego

Zakres obowiązków:

-pomoc Podopiecznemu w czynnościach dnia codziennego

-przygotowywanie posiłków

-dbanie o czystość, higienę i porządek w gospodarstwie domowym

- towarzyszenie podczas spacerów, zakupów, wizyt u lekarza

Wymagania:

- doświadczenie w opiece nad osobami starszymi lub chorymi

- empatia, pogodne usposobienie i życzliwość wobec Podopiecznego.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt e-mail: info@rokitacare.com lub +48 12 444 76 02

Najnowsze ogłoszenia